Ze světa nožů

Capo Damascato

single-image

Od dávných časů je kuchař v naší společnosti váženou osobou. Ať už jde o kmen, rodinu, nebo 5 hvězdičkovou restauraci. Šéfkuchař neboli Capo Damascato nás dokáže pobavit, potěšit a okouzlit s kulinářskými dovednostmi. Capo Damascato je italský výraz pro toho kdo vládne tímto nožem.
Tento nádherný  305 mm dlouhý ručně vyráběný kuchařský nůž z damascénské oceli oživí Vaše smysly. Tento nůž není v žádném případě jemným nástrojem. S váhou půl libry je tento nůž šelma, která snadno rozseká zeleninu a s lehkostí rozřeže maso.
Nůž je vyroben z 352 ručně překládaných vrstev ocelí 1095 a 15n20. Vysoký obsah uhlíku 1095 dává tomuto noži extrémně ostré a trvanlivé ostří. Činí z něj ideální volbu pro všechny kuchaře z celého světa. Uhlíkové oceli je mnohem snazší ostřit než nerezové nože. Postupem času Váš nůž Capo Damascato přijme krásnou patinu a opravdu se stane jedinečným uměleckým dílem, které je zcela vaše.

Capo Damascato je italský výraz pro toho kdo vládne tímto nožem.

Upozornění: Každý nůž je vyroben z přírodních materiálů. Každý kus z damascénské oceli je originální a nenapodobitelný, proto Váš nůž nemusí vypadat přesně tak jak na fotografii. Nůž, který obdržíte, bude stejně kvalitní a detailně opracovaný, ale může se mírně lišit.

Mohlo by se Vám líbít