Nože Dellinger Videa Ze světa nožů

Společník do přírody i na cesty

single-image

Najít spolehlivého společníka na výlety není hračka. Oddaných parťáků, kteří po vašem boku prožijí každé dobrodružství, nepotkáte za život mnoho. Pokud jste neměli doposud štěstí, seznamte se s loveckým zavíracím damaškovým nožem Dellinger FREYDIS Clip.

Každý lovec, tramp či cestovatel ocení nůž, který si poradí s čímkoliv od krájení syrového masa až po opracování dřevěných kolíků. Nůž FREYDIS Clip z dílny Dellinger se kromě všestrannosti může pyšnit také elegantním designem, který korunuje originální rukojeť ve tvaru pera. Ta je stejně jako čepel vyrobena z damascénské oceli, pomyslný osten pak vyobrazuje mosazné zdobení.

Na cestách nebude FREYDIS pro svého majitele přítěží. Rukojeť nemá tvar pírka jen náhodou. S váhou 200 gramů a délkou lehce přesahující 12 centimetrů se v batohu nepromění v závaží. Po otevření ale měří nůž téměř 22 centimetrů, což je zhruba stejně jako klasický steakový nůž, a tedy tak akorát, aby zastal každý úkol. Poslouží k porcování menší kořisti i k přípravě masa na opékání u ohně.

Použitá damascénská ocel se vyznačuje vysokým obsahem uhlíku. Ten je zárukou toho, že čepel zůstane spolehlivě ostrá i po náročných výpravách. Zároveň se snadno ostří, a péče o nůž tak bude hračka. Samozřejmostí je také kožené pouzdro, které si kvalitou nezadá se samotným nožem a hravě ho ochrání před nechtěným otevřením.

Každý nůž je originál. A to nejen díky ruční práci, ale také struktuře materiálů, která nedopustí, aby vznikli dva totožné kousky. Každý majitel FREYDIS Clip vlastní jedinečný nůž. Chcete se o tomto kousku dozvědět více, nebo vám některý z parametrů nevyhovuje? Podívejte se do sekce „Kapesní, lovecké a kancelářské nože“ na www. dellinger.cz a vyberte si nůž přesně pro vás.

Mohlo by se Vám líbít